ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 29.04


Унікальна мобільна сортувальна лінія запрацювала під Полтавою

На Полтавщині розробили унікальну мобільну лінію для сортування сміття. Аналогів цьому технічному рішенню в Україні немає, кажуть фахівці.

Про новітнє обладнання Gazeta.ua розповіла виконавчий директор компанії "Системи модернізації складів" Алла Костенко.

Підприємство знаходиться в селі Щербані Полтавського району та виготовляє спеціалізоване обладнання.

Інноваційність сортувальної лінії полягає в розміщенні обладнання в автопричепі — без прив'язки до місця.

Мобільну станцію можуть швидко розгорнути в місці накопичення відходів.

Це, серед іншого, дає змогу зекономити на доставці сміття до місця сортування. Власники лінії отримуватимуть прибутки від здачі на вторинну переробку відсортованого за фракціями сміття. Обладнання можна також здавати в оренду.

Коштує така мобільної лінія 1,4 млн грн — як мінімум, це вдвічі дешевше, ніж будівництво аналогічної стаціонарної. У вартість входить автопричеп.

Такий шукають під потреби замовника. Для транспортування причепу можна використовувати трактор. Він же допоможе завантажити сміття в приймальний бункер сортувальної станції.

Вказана лінія має 13,6 м довжини та 2,6 м ширини. В автопричепі розташований завантажувальний контейнер з бункером. Він автоматично за допомогою елетролебідок виїжджає з причепу. З бункера сміття рухається конвеєрною стрічкою.

Далі тверді відходи потрапляють в барабанний сепаратор типу "грохот". Там розриваються мішки та калібрується дрібна фракція і органіка. Окремий конвеєр відводить органічні відходи в спеціально пристосовані ємності.

сміття, сортувальна лінія

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.