ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 06.01


Унікальні експонати поповнили колекцію обласного краєзнавчого музею

Справжній новорічний подарунок отримали співробітники Полтавського краєзнавчого музею ім. Василя Кричевського. Експозицію першого залу відділу природи поповнили нові коштовні природничі експонати та метеорит.

Так, уламок метеориту з’явився в експозиції Краєзнавчого музею вагою триста грамів. Захопливий ефект новій експозиції надає спецосвітлення експонатів. 

Метеорит знайшли у підніжжя гори Зміїна що у селі Лучки Кобеляцького району ще у 1986-му році, розповіла наукова співробітниця Людмила Чеботарьова. З 2003-го року уламок зберігали у фонді музею, а нині уламок метеориту долучили до експозиції відділу природи, повідомляє Лтава.

Серед нових експонатів — зразки гірських порід і мінералів, палеонтологічні рештки, що зберігались у музейному фонді і нарешті дочекались свого часу.

Є тут тепер унікальні експонати з колекції німецької фірми Krantz in Bonn: коштовне каміння, залишки викопних видів морських істот – мушлі молюсків, рострум пили-риби, морські зірки і таке інше.

В окремому столику-вітрині  презентували геологічні зразки з Житомирщини, Кременчуцького району, Керченського півострова, які у різні роки досліджував видатний геолог і мінералог, академік В.І. Вернадський, пише Полтавщина туристична

 

музей, експонати, краєзнавчий

За темою:

  • На Полтавщині відкриють музей живого хліба
  • Полтавський краєзнавчий музей розмістять на туристичних листівках доповненої реальності
  • Музеї Полтави закрилися на карантин
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.