ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:00 09.09

P


Універсальний асортимент: музичні товари від Paxphil

Будь-який вітчизняний гітарист знає, що навіть найдрібніший непередбачений ремонт інструменту — це справжній головний біль і велика пригода з непередбачуваним результатом. Пов'язані ці обидва фактори, перш за все, з пошуком комплектуючих високої якості. Певною мірою виправляє цю ситуацію південнокорейська компанія Paxphil, яка пропонує широкий вибір дрібних комплектуючих для інструментів різного типу та класу. Докладніше про товари, здатні врятувати вашу гітару, читайте у матеріалі, написаному для нашої платформи спеціалістом інтернет-магазину Музлайн.

Маленькі великі проблеми

Саме цими словами потрібно описати більшу частину проблем, які можуть виникнути з гітарою навіть у найакуратнішого та найдбайливішого музиканта. Наприклад, можна ненароком втратити важіль від машини тремоло, згорнути колок при заміні струни, затіяти заміну струнотримача, що зносився, відреставрувати мітки ладів на грифі, і так далі, і так далі. Здавалося би, при належній вправності все це не є проблемами, і це дійсно так, оскільки справжньою проблемою є пошук адекватних комплектуючих.

Звичайно, можна звернутися до виробника і за умовну половину вартості інструменту купити фірмові деталі, але це пов'язано не лише з високими витратами, а й тривалим очікуванням. Тому набагато більш прийнятним є шлях купівлі готових комплектуючих, які представлені на ринку сторонніми виробниками, такими, як компанія Paxphil. Вона пропонує всю цю універсальну дрібничку, яка може знадобитися гітаристу для ремонту та вдосконалення інструменту:

  •     колкові системи;
  •     гвинти;
  •     важелі;
  •     струнотримачі;
  •     поріжки;
  •     гудзики для ременів;
  •     перламутрові мітки для грифа, і так далі, тощо.

Крім того, в її асортименті представлені незамінні для більшості виконавців еквалайзери, метрономи та тюнери, а також кумедна дрібна перкусія, яку можна купити просто для радості в житті за чергового походу в музичний магазин.

Серед переваг всіх товарів, вироблених Південною Кореєю, - універсальність, вони підходять більшості інструментів, а за бажання їх можна, як то кажуть, допиляти, тобто підігнати під існуючі умови. Поряд із цим вони демонструють надійність, зносостійкість і, що важливо, супер-демократичну вартість. Як вважають експерти інтернет-магазину Muzline, справжніх конкурентів у компанії Paxphil не так вже й багато - більшість із них програють їй або щодо якості товарів, або в питанні вартості.
 

музичний інструмент, ремонт, онлайн, магазин

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.