10:33 18.09 1623
Колективу ГУ ДФС у Полтавській області 17 вересня представили очільника управління у Полтаві - Андрія Вітренка.
Начальник Головного управління ДФС у Полтавській області Сергій Садовий представив колективу управління у Полтаві Головного управління ДФС у Полтавській області очільника новосформованого Управління Андрія Вітренка (на фото).
"Це досвідчений працівник, який працює в органах ДФС з 2010 року, тож роботу знає із власного досвіду", - зазначив Сергій Садовий.
Він висловив впевненість, що знання, управлінський хист та досвід дозволять Вітренку досягти чималих успіхів на новій посаді.
Андрій Вітренко - випускник Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого, до призначення на цю посаду працював начальником юридичного відділу Полтавської ОДПІ, начальником відділу внутрішнього аудиту Головного управління ДФС у Полтавській області.
У Полтаві з фасаду коледжу демонтували герб СРСР
16:30 16.05
Аварія на мережі: де у Полтаві немає води
13:00 16.05
У Полтаві закуплять деталі для тролейбусів
14:30 16.05