ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 23.02


Упродовж тижня на Полтавщині сталися три вбивства

Правоохоронцям вдалося розкрити протягом тижня три вбивства на Полтавщині. Усі вони сталися на побутовому грунті, що викликає тривогу у правоохоронців.

Життя вбитим не повернеш і долю для підозрюваних, на яких чекає тривале ув'язнення, не зміниш. А все могло бути інакше, якби не горілка, агресія та нетерпимість один до одного. Особливо непокоїть, що вбивства вчинили близькі та знайомі один одному люди. Зокрема, у Кобеляцькому районі у вбивстві чоловіка підозрюється його дружина. У Лохвицькому районі у вбивстві жінки підозрюється її чоловік. У Глобинському районі у вбивстві чоловіка підозрюється його 18-річний знайомий

- уточнив керманич поліції Полтавщини Андрій Замахін.

За його словами, такий стан справ є вкрай тривожним та неприпустимим. Він закликав мешканців області до толерантності, взаємоповаги та цивілізованого вирішення будь-яких спірних питань.

Не зловживайте спиртним, не застосовуйте силових методів вирішення побутових конфліктів. А тим паче не хапайтеся за ножі та інші предмети, якими можна скалічити чи вбити. Як правило, у таких конфліктах програють обидві сторони. Хтось гине чи потрапляє до лікарні, а хтось поповнює виправні колонії суворого режиму. Пам'ятайте про це і цінуйте життя!

- зазначив він.

вбивство, поліція

За темою:

  • Суд продовжив на два місяці тримання під вартою обвинуваченим у справах Бабаєва і Лободенка
  • 55-річний мешканець Зіньківщини отримав дев'ять років за вбивство
  • Десять років тюрми загрожує кременчуцькому вбивці
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.