ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:02 22.01


Урочистості до Дня Соборності. ФОТО

День Соборності в Україні відзначають 22 січня - у пам'ять про Злуку УНР та ЗУНР у 1919 році. У Полтаві урочистості розпочалися з покладання квітів до пам'ятника Шевченку.

Навпроти Краєзнавчого музею провели мітинг/Олег ЖУРАВЛЬОВ Навпроти Краєзнавчого музею провели мітинг/Олег ЖУРАВЛЬОВ Навпроти Краєзнавчого музею провели мітинг/Олег ЖУРАВЛЬОВ Навпроти Краєзнавчого музею провели мітинг/Олег ЖУРАВЛЬОВ Навпроти Краєзнавчого музею провели мітинг/Олег ЖУРАВЛЬОВ Навпроти Краєзнавчого музею провели мітинг/Олег ЖУРАВЛЬОВ Навпроти Краєзнавчого музею провели мітинг/Олег ЖУРАВЛЬОВ

Урочистості до Дня Соборності України розпочалися із покладання квітів до пам'ятника Шевченку навпроти Краєзнавчого музею. Участь у ньому взяли перші особи міста й області, представники духовенства та громадськість.

День Соборності відзначають у пам'ять про Злуку - урочисте оголошення 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві Універсалу про об'єднання УНР і ЗУНР у Соборну Україну. 9 січня 1918 року Центральна Рада своїм Четвертим Універсалом проголосила Українську Народну Республіку самостійною, незалежною, вільною державою українського народу. А 22 січня 1919 року відбулося об'єднання УНР і Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

Лесь ГАВРИЛОВ

Злука, квіти, Соборність, свято, покладання, фото

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.