ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:36 15.03


Увечері під ОДА палили шини. ФОТО

Увечері 14 березня під будівлею Полтавської облради активісти на мітингу запалили шини. Мітингувальники підтримують блокаду ОРДЛО, а від обласної влади вимагають скликати позачергову сесію.

Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова Фото Олега Журавльова

У Полтаві на площі перед будівлею облради відбувся мітинг на підтримку блокади ОРДЛО.  

Мітингувальники заявили, що вимагатимуть, аби на державному рівні було підтримано блокаду, а всіх причетних до розгону блокувальників так званого "16-го редуту" (селище Щербинівка на Донеччині) покарали і звільнили з посад.

За повідомленням ЗМІ, у силовому розгоні тих, хто блокує торгівлю з ОРДЛО, брали участь спецпідрозділи СБУ та КОРД, який підпорядковується Нацполіції.

Активісти палять шини під Полтавською ОДА з вимогами негайного скликання позачергової сесії облради.
Вимоги:
1. Звільнити незаконно затриманих учасників блокади. 
2. Внести на розгляд Верховної Ради питання про звільнення: міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, заступника голови нацполіції В'ячеслава Аброськіна, голови СБУ Василя Грицака та секретаря антитерористичного центру при СБУ. 
3. Застерегти владу та правоохоронні органи від недопущення учасників блокади на сході. 
4. Припинити будь-які економічні стосунки з ОРДЛО та РФ. 
5. Ухвалити закон про тимчасово окуповані території. 
6. Заборонити транзит російських вантажів територією України

- написав голова обласної організації "Свободи" Валерій Черняков.

Протестувальники вимагали також зустрічі з головою облради Олександром Біленьким, щоб домовитися із ним про скликання позачергової сесії, де б нібито засудили дії влади.

Однак при цьому на попередній сесії обласної ради депутати вже підтримали звернення до центральної влади з вимогою встановити блокаду торгівлі з ОРДЛО.

Голова облради Олександр Біленький узагалі в цей момент перебуває в Литві.

Прочитав повідомлення, що завтра до мене прийдуть громадські активісти вимагати скликання позачергової сесії. Передаю громадським активістам палкий привіт з Литви і повідомляю, що, відповідно до регламенту обласної ради, позачергова сесія може бути скликана, у тому числі, на вимогу 1/3 депутатів

- відповів у Фейсбуці голова облради.

Учасники мітигу підпалили шини на площі. На площу до ОДА приїхала пожежна машина, але активісти блокували її і не дали ліквідувати займання.

мітинг, блокада, протест, шини

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.