ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:15 21.08


Ув'язнених на Полтавщині годували смертельно небезпечним м’ясом

Ув’язнених кількох колоній у Полтавській області годували неякісним і небезпечним м’ясом - для них приготували чотири тонни отруєної курятини.

 

Ув’язнених кількох колоній у Полтавській області годували неякісним і небезпечним м’ясом. Про це повідомила регіональна прокуратура за підсумками перевірки чотирьох виправних закладів.

"За результатами проведених санітарно-мікробіологічних досліджень щодо відповідності м’яса птиці вимогам ДСТУ, у всіх зразках курячого м’яса, відібраних у вказаних державних установах, виявлено збудник Listeria monocytogenes, який може призвести до захворювання на лістеріоз, від якого в Україні зафіксовано перший летальний випадок", – ідеться в повідомленні правоохоронців.

Після виявлення цього факту керівникам виправних установ заборонили використовувати понад 4 тонни замороженої курятини. Ситуація була кваліфікована, як порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням – наслідком цього стало відкриття кримінального провадження за ч.1 ст. 325 КК України. Її санкція передбачає штраф до ста неоподатковуваних мінімумів  доходів громадян, арешт на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до трьох років.

скандал, отрута, тюрма, кримінал, прокуратура

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.