ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:15 28.01


Уже створену громаду Коломацької ОТГ нікуди не приєднуватимуть

Протест селян почули: Коломацьку ОТГ не приєднуватимуть до Новоселівської ОТГ, - таке рішення ухвалила спеціальна комісія при Міністерстві розвитку громад та територій.

Про це Суспільному.UA розповів голова Коломацької громади Євген Почечун.

Таким чином, до складу Коломацької ОТГ, яка складається нині із двох сільрад, увійдуть Старицьківська та Степненська сільради, як того хотіли їх жителі.

Голова Коломацької ОТГ Євген Почечун

 За його словами,  подання було у форматі чотирьох сільських рад в Коломацьку громаду. Запитань не було, далі по процедурі будуть обговорення по перспективному плану. Потім Кабмін має його затвердити.

Нагадаємо, облдержадміністрація визнала Коломацьку громаду "неспроможною".

На початку цього року внесли зміни до перспективного плану формування громад й подали до Мінрегіону. Там запропонувала приєднати Коломацьку громаду до Новоселівської. Люди були проти.

Із середини січня перекривали дорогу, пікетували під обласною адміністрацією та блокували вхід до неї. Жителі Коломацької ОТГ хочуть об’єднатися ще з двома сільрадами: Старицьківською та Степненською. Таким чином розширити територію громади та підвищити показники спроможності.

Центром громади зробили Коломацьке. Тепер Міністерство розвитку громад та територій надасть Кабміну сьогоднішні рекомендації щодо формування громад. Остаточне рішення — за Кабміном.

Коломацька ОТГ, приєднання, протест

За темою:

  • Полтавки влаштували пікет за право на демобілізацію
  • Протест у Щербанях: кому купили авто майже за два мільйони
  • Полтавці протестують проти встановлення новорічної ялинки 
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.