ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 09.11


В акваторії Дніпра триває будівництво нового кременчуцького мосту 

Розпочалося занурення труб для лівого пілона на мосту в місті Кременчук. Це перший етап будівництва, яке ведуть безпосередньо в акваторії Дніпра.

Довжина труб становить 36 метрів, діаметр – 2 метри. Для одного пілона майбутнього мосту необхідно 40 труб. Максимальна глибина, на яку необхідно занурити конструкції сягає 50 метрів.

"Це складний і точний процес, від якого залежить міцність та надійність усієї споруди. За допомогою вібромолота труба вбудовується на глибину 6-7 метрів. Потім за допомогою ударного молота відбувається занурення до проєктної позначки. Після цього розпочнемо буріння, щоб всередині труби вибрати геологічні породи до проєктних позначок. Коли ці роботи виконані, влаштовуємо металевий каркас, проводимо бетонування труби та влаштування монолітної основи над водою", – пояснив заступник голови "Укравтодору", координатор Національної програми відновлення мостів Андрій Івко.

Наступна партія труб вже прямує до Кременчука з Херсона. Ще одна, з Туреччини, вже знаходиться в акваторії Чорного моря. Будівництво мосту здійснює турецька компанія "Doğuş Grubu". Втім, залучені у мегабудівництві і українці. Так, капітан та механік баржі, котрі транспортують вищезгадані труби – з Кременчука.

Новий міст з підходами будуватиметься паралельно до Крюківського. На правому березі Дніпра він виходитиме на набережну, де сполучатиметься з трасою Н-08. Також буде розв’язка з можливістю з’їзду на Літературний провулок. На лівому березі міст закінчуватиметься на Великій набережній зі з’їздом на Флотську вулицю.

Чому це важливо?

Перетнути Дніпро у Кременчуці сьогодні можна лише старим Крюківським мостом. Його збудовано майже 150 років тому – і зараз він перебуває в аварійному стані. Міст забезпечує сполучення як автомобільного, так і залізничного транспорту.

Довжина ансамблю нового мосту з підходами становитиме понад 3 км. Штучна споруда буде вантовою і матиме чотири смуги руху, по дві в кожному напрямку.

міст, будівництво, Туреччина, Кременчук

За темою:

  • На Полтавщині оголосили штормове попередження
  • Рятувальники не знайшли "слідів" стрибуна з мосту
  • Полтавці вимагали проведення містобудівної реформи
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.