ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:30 17.07


В обласному центрі почали розробляти Маркетингову стратегію

Сьогодні, у міськвиконкомі обговорювали питання щодо створення та втілення Маркетингової стратегії міста, яка являє собою комплекс дій спрямованих безпосередньо на виявлення інтересів міста та її мешканців.

17 липня на робочій зустрічі у міськвиконкомі за участі представників управлінь та відділів виконкому, КО "Інститут розвитку міста", громадських організацій міста та бізнесових структур обговорювали питання щодо створення і втілення Маркетингової стратегії міста, повідомляє видання Новини Полтавщини.


"Що таке Маркетингова стратегія міста? Це комплекс дій, спрямованих на виявлення й просування інтересів Полтави та її мешканців. Такі заходи сприятимуть соціально-економічного розвитку обласного центру. Від продуманого, структурованого підходу залежить успішність залучення інвестицій, створення для полтавців нових робочих місць, розвиток туризму. Саме такий підхід послідовно забезпечує наша команда",

- пояснила присутнім заступниця міського голови з економічних та соціальних питань Тетяна Юрченко.

Крім того, з 20 по 24 липня у Полтаві перебуватиме експерт проекту ПРОМІС, якій проведе зустрічі з представниками різних напрямів, та дослідить особливостей історії, культури, традицій та потреб нашого міста. 

Для розробки Маркетингової стратегії міста створять спеціальну робочу групу, до якої увійдуть представники різних напрямів діяльності. 

Також, Тетяна Юрченко повідомила, що робота над розробкою стратегії триватиме близько пів року.  


 

влада, місто, міськвиконком, маркетингова стратегія, проміс

За темою:

  • Полтавський депутат-свободівець заявив про вихід із партії
  • COVID-19: один новий випадок підтвердили у Полтаві, два - по області за добу
  • На Полтавщині судитимуть колишню головну бухгалтерку Кременчуцької міськради
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.