ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 14.07


В області планують збільшити підтримку захисників регіону ще на 50 мільйонів

Полтавщина нарощує темпи допомоги захисникам регіону. Лише за останній тиждень влада міста та області закупила й передала на передову чимало військового обладнання, спеціалізованих інструментів, засобів внутрішнього зв’язку й автівок.

 

У рамках програми "Полтавський спротив" місцева влада передала одному з військових підрозділів міста більше як 40 комплектів радіостанцій іноземного виробництва. Крім того, для потреб військовослужбовців ЗСУ передали автомобіль підвищеної прохідності й десятки різних матеріально-технічних засобів та іншого побутового обладнання.

Очільник Полтавської ОВА Дмитро Лунін регулярно проводить зустрічі з командуванням військових частин, які дислокуються у регіоні. З усіма потребами, які виникають в оборонців області, він ознайомлюється та намагається їх задовольнити. Про це пише Армія Інформ.

Як приклад, нещодавно для військових з Полтавщини, які боронять наші рубежі на Харківщині, був придбаний броньований мікроавтобус. Після певної технічної підготовки він відразу поїхав на фронт. Також днями військовим із Полтавщини передали 100 високоякісних турнікетів для надання допомоги пораненим на полі бою. І це лише частина тієї допомоги, що надходить від органів місцевого самоврядування, бізнесу та волонтерських осередків.

— Допомагаємо нашим воїнам і максимально оперативно закриваємо їхні потреби. Виділяємо кошти з бюджету, залучаємо бізнес та намагаємося забезпечувати військових усім необхідним, — підсумував Лунін.

Також на Полтавщині планують збільшити підтримку захисників регіону ще на 50 мільйонів гривень. Ці кошти будуть виділені додатково до 100 мільйонів, які виділялися раніше.

війна, влада, допомога, транспорт, гроші

За темою:

  • На Полтавщині вночі лунали вибухи
  • Атака аеробалістикою: які будинки є стійкішими до ракетних ударів
  • Ракетна атака: є влучання у промисловий об'єкт Полтави
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.