ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 08.04


В області склали понад сто "карантинних" адмінпротоколів

За перший день посиленого карантину в області склали 18 адміністративних протоколів, у Полтаві - вісім. Але справи переважно "розсипаються" у судах. Усього таких протоколів з початку карантину в області складено понад сотню.

 

Відучора в Україні діють певні обмеження щодо перебування людей на вулиці у період карантину через коронавірус. Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов (на фото) під час традиційного брифінгу розповів про те, як минула перша доба посиленого патрулювання поліцейськими громадських місць, парків, дитячих майданчиків.

"За день правоохоронці склали 18 адмінпротоколів. Це при тому, що поліція перші кілька днів проводить активну превентивну роботу, роз’яснює, повертає громадян додому. Але якщо полтавці не розуміють, грубо порушують норми, то обов'язково будуть притягатися до адміністративної відповідальності".

Серед 18 протоколів, складених за 6 квітня, найбільше порушень стосуються появи в громадському місці без маски – шість випадків, чотири - за відвідування спортивних майданчиків; три - за відвідування парків, скверів; чотири - за перебування на вулиці без документів; ще один протокол – це протиправна торгівля. Варто зазначити, що переважна більшість таких справ швидко "розсипаються" у судах.

Усього з початку карантину на Полтавщині складено 102 адміністративних протоколи. Штраф сплачується у судовому порядку.

карантин, влада, поліція, адмінпротокол, суд, штраф

За темою:

  • У Полтаві запрацювали 26 дитсадочків
  • За минулу добу - плюс один випадок захворювання на коронавірус
  • Весняний призов стартував на Полтавщині
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.