ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 27.12


В області створили Центр реабілітаційної медицини

 

Незважаючи на воєнний стан, медицина була, є і буде пріоритетом області. Тим більш, що з огляду на кількість переселенців навантаження на наших медиків суттєво зросло. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін на річній підсумковій пресконференції.

 — За цей час було надано медичну допомогу 163 тисячам переселенців, а 200 медиків із зони бойових дій влаштувалися у нас на роботу, – розповів начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін у ході підсумкової річної пересконференції. – І з гарних новин – у нас народилося понад 5000 малюків – майже стільки ж, скільки й у мирний час. Прийняли вже другу "харківську" трійню. Тобто життя триває і як би ворог не хотів нас зламати, ми одружуємося, народжуємо, і просто живемо.

В області й надалі планують модернізувати медичну галузь. Нині усі лікарні забезпечені альтернативним живленням. Так, в грудні в день масованого обстрілу і попри проблеми зі світлом лікарі провели унікальну операцію на серці. Оперували полтавські кардіохірурги разом із київськими фахівцями Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова.

  — У Полтаві створили Центр реабілітаційної медицини в обласній клінічній лікарні, для якого закупили обладнання на 60 млн грн, – розповів Дмитро Лунін. – Такого обладнання немає в жодній комунальній лікарні країни: це і роботизований ортез із біговою доріжкою, програмований екзоскелет, різні інтерактивні системи реабілітації. Унікальність центру в тому, що він надавіатиме допомогу не тільки для поранених, а й жертвам ДТП, пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями.

Полтавці створили унікальний евакуаційний автобус на 9 лежачих місць для поранених військових і цивільних. Він оснащений дихальним апаратом, інфузоматом, ношами, монітором пацієнта, дефібрилятором, забезпечений киснем. Таке авто дуже важливе для прифронтової області.

За цей рік надійшло чимало медичної допомоги від міжнародних партнерів та держави. Загалом область отримала понад 4,6 млн одиниць ліків, вироби медичного призначення та обладнання.

медицина, війна, влада, допомога

За темою:

  • Підйом COVID-19: в області зафіксували 11 смертей минулого тижня
  • У Полтаві запрацював цілодобовий кабінет для збереження репродуктивного здоров’я
  • 21 медзаклад області надає безоплатну реабілітаційну допомогу
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.