ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:30 04.02


Головко готує "шпаргалку" для територіальних громад області

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко разом із головою облради Олександром Біленьким на нараді з усіма керівниками райдержадміністрацій говорили про землю для бійців АТО і фермерів, стан доріг і створення нового комунального підприємства, яке опікуватиметься їхнім утриманням.

У Полтаві відбулася перша цього року нарада з усіма керівниками райдержадміністрацій. Участь у ній взяли голова ОДА Валерій Головко та голова облради Олександр Біленький.

Розмова затяглася на декілька годин, проте була відверта і потрібна. Говорили про наболілі проблеми, зокрема, і в світлі реформи децентралізації, їх вирішення, про тісну комунікацію, припинення конкуренції між районними адміністраціями і радами, співпрацю на користь громади. Як результат, наступні кілька тижнів керівництву області, профільних департаментів та депутатам обласної ради доведеться "жити" на виїзді. Адже проблеми будемо вирішувати на місцях,

- написав Головко на свій сторінці у Фейсбук після зустрічі.

Основні питання, що розглядалися на зустрічі: земля для бійців АТО і фермерів, проблема стану доріг і створення нового обласного комунального підприємства, яке опікуватиметься їхнім утриманням.

На прикладі однієї об'єднаної громади (і цим займатимемося вже з понеділка) буде розроблено своєрідну карту руху "від А до Я": як створити управлінські органи, перебрати на себе повноваження, пройти безпроблемно процес передачі майна по галузях з урахуванням всіх юридичних тонкощів. Це буде своєрідна "шпаргалка" для інших 11 тергромад, аби ті не набивали гуль на шляху децентралізації, і для решти громад Полтавської області, які вирішать об'єднатися вже цього року,

- вважає Валерій Головко.

Артур ЗАПЕКА

Головко, нарада, чиновники

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.