ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 22.09


В області тимчасово заборонили збори і масові заходи

У зв’язку із військовою загрозою Полтавська ОВА заборонила проведення в усіх громадах області масових заходів за участю більш як десяти осіб.

 

Із 22 вересня на Полтавщині заборонені збори більш як 10 осіб на одній локації. Такі міри були прийняті через загрози, пов’язані із бойовими діями. Відповідне розпорядження підписала керівниця апарату обласної військової адміністрації Катерина Бойко.

"На виконання ст. 8 ЗУ "Про правовий режим воєнного стану", постанови Кабміну від 29.12.2021 "Про затвердження Порядку встановлення заборони або обмеження на вибір місця перебування чи місця проживання осіб на території, на якій діє воєнний стан"... та з метою усунення загрози небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності, а також тимчасове, зумовлене загрозою, обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина та її прав і законних інтересів юридичних осіб із зазначенням строку дії цих обмежень, заборонити проведення мирних зборів, мітингів, походів і демонстрацій, інший масових заходів і скупчення понад 10 осіб або проводити їх в онлайн-режимі", — йдеться у документі.

У Полтавській ОВА пояснили, що отримали рекомендації від центрального військового командування — на час проведення квазіреферендумів на тимчасово окупованих територіях мінімізувати кількість учасників на заходах, а також мінімізувати кількість самих заходів. Отже, полтавцям не слід очікувати на будь-які культурно-масові заходи у День міста, яке поки що відзначається 23 вересня.

влада, війна, ОВА, заборона, обмеження

За темою:

  • На Полтавщині стартувала заборона на вилов раків
  • На Полтавщині заборонили риболовлю на зимувальних ямах
  • На Полтавщині дозволили масові заходи лише за згоди військових адміністрацій
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.