ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:45 07.06


В області відновили роботу 149 дитсадків із понад шестисот

Із 25 травня на Полтавщині проводилися комісійні обстеження закладів дошкільної освіти. Вже відновили свою роботу 149 закладів дошкільної освіти. До початку карантину на Полтавщині функціонували 618 дитсадочків.

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області долучились до роботи утворених комісій та робочих груп із визначення готовності закладів до виконання протиепідемічних заходів, а також їх дотримання під час функціонування. Про це повідомили у ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області.

За результатами комісійних обстежень суттєвих порушень щодо дотримання протиепідемічних заходів не встановили. Керівникам закладів надали рекомендації щодо правил приготування та використання дезінфікуючих засобів, придбання дезінфікуючих засобів, які зареєстровані у Державному реєстрі та дозволені для використання у дошкільних дитячих закладах.

Деякі дитячі заклади дошкільної освіти, які наразі працюють в області, за згодою батьків не будуть функціонувати у літній період взагалі.

дитсадок, діти, карантин, влада, безпека, здоров'я

За темою:

  • Іноземця оштрафували за крадіжку авто з полтавськими дітьми
  • Полтавський театр ляльок відновлює роботу
  • Полтавські дітлахи катаються на необлаштованих для санчат місцях
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.