ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 18.10


В області за добу посадили понад 44 тисячі дерев

Лісівники Полтавщини взяли участь у всеукраїнській акції з озеленення країни "Мільйон дерев за 24 години" і висадили понад 44 тисячі молодих дерев.

Лісівники Полтавщини взяли участь у всеукраїнській акції з озеленення країни "Мільйон дерев за 24 години", яка відбулася 17 жовтня, повідомляє Голос України.

До них активно долучилися небайдужі мешканці краю – представники екологічних, молодіжних та інших громадських організацій, підприємств, установ, навчальних закладів. Зрештою, всі охочі на спеціально відведених для заліснення територіях, а також у парках і скверах висаджували саджанці  сосни, ясена, дуба та інших дерев разом із професійними лісівниками чи садівниками  або після їхнього попереднього інструктажу.

Загалом у регіоні за добу висадили 44 500 саджанців на площі понад 9 гектарів. В обласному центрі найбільш масовою була висадка дерев і кущів у парку "Перемога". Там до неї, окрім волонтерів, долучилися й місцеві політики, громадські діячі, волонтери.

Акція відбулася в рамках глобального екологічного проекту "Озеленення України", зініційованої громадськими активістами й підтриманої Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів і Державним агентством лісових ресурсів.

акція, дерева, озеленення

За темою:

  • Герої Лесі Українки проїхалися Полтавою на велосипедах
  • Полтавці влаштували чергову акцію протесту
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.