ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:08 18.01


В кількох районах та містах області зафіксували спалах свинячого грипу

Одразу в кількох районах області, а також у Полтаві та Кременчуці виявили хворих на грип підтипу А (Н1N1), який називають свинячим грипом. У Комсомольську та у Кременчуці подовжили шкільні канікули.

На Полтавщині зафіксували хворих на свинячий грип. Про це виданню Poltava365.com повідомили у прес-центрі обласного департаменту охорони здоров'я.

При дослідженні у вірусологічній лабораторії Полтавського обласного лабораторного центру Державної санепідслужби України отримано позитивні результати на вірус типу A (H1N1) pdm09 в матеріалі від хворих з міст Кременчук, Полтава, Лохвицького, Козельщинського та Гадяцького районів.

Хворих госпіталізовано. За епідпоказаннями за рішенням міськвиконкомів припинено навчання (продовжені канікули) в усіх школах міст Кременчука та Комсомольська.

У переважної більшості людей ця хвороба протікає у вигляді грипоподібного захворювання без ускладнень. Відсутні дані про те, що загальна летальність H1N1 без урахування вікових категорій перевищує показники смертності від звичайної сезонної епідемії грипу.

Однак важка форма перебігу хвороби характеризується швидко прогресуючою первинної вірусною пневмонією, яка, на відміну від бактеріальної пневмонії, не чутлива до антибіотиків і при відсутності правильного лікування здатна привести до летального результату протягом 24 годин після появи перших ознак ускладнення.

Лесь ГАВРИЛОВ

грип, свинячий грип, захворювання, здоров'я, епідемія

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.