ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:00 17.02


В області збільшилася кількість онкологічних захворювань

Торік на Полтавщині було зареєстровано майже 5000 нових випадків злоякісних новоутворень. Життя понад двох тисяч людей забрав рак.

 

Перший заступник начальника Полтавської ОВА Богдан Корольчук на брифінгу розповів про діагностику та лікування онкозахворювань в регіоні. З минулого року на Полтавщині запрацював перший в області лінійний прискорювач і комп’ютерний томограф. За допомогою цього обладнання можна опромінювати пухлини, не вражаючи здорових тканин. Із моменту встановлення лінійного прискорювача пролікували 173 пацієнти.

Торік на Полтавщині збільшилася кількість виявлених онкозахворювань на 500 випадків порівняно з минулим роком. Всього зареєстровано майже 5000 нових випадків злоякісних новоутворень. Життя понад двох тисяч людей обірвалося внаслідок захворювання.

Із початком війни кількість пацієнтів в області збільшилася за рахунок людей, які виїхали через активні бойові дії.

Полтавський онкодиспансер став одним із тилових високоспеціалізованих медичних закладів, який приймає пацієнтів з усієї країни. Переселенці становлять більше 20% від усіх пролікованих у закладі.

Успішне лікування онкології залежить від раннього виявлення. До 40% злоякісних новоутворень можна діагностувати візуально при огляді, без додаткових методів дослідження.

У межах Програми медичних гарантій проводять безоплатну діагностику раку. Доступні скринінгові обстеження для виявлення різних видів раку. Зокрема, мамографія, скринінг шийки матки, колоноскопія, дерматоскопія.

У Полтавському онкодиспансері працює новий кабінет відеоендоскопічних досліджень. За допомогою сучасного обладнання проводять обстеження шлунку, легенів, сечового міхура, жіночих органів.

Проводять різні хірургічні втручання при онкологічних захворюваннях. За допомогою лапароскопічної стійки з 3-Д візуалізацією виявляють уражені лімфовузли.

У закладі наявний повний спектр препаратів для проведення безоплатного лікування усіх нозологій онкозахворювань.

У більшості випадків виявлення хвороби на ранніх стадіях підвищує шанси на її вдале подолання. 

здоров'я, медицина, онкологія

За темою:

  • На Полтавщині виявили три випадки кашлюку
  • В області зафіксували новий випадок сказу
  • Серед полтавців почастішали випадки хвороби Лайма
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.