ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 16.12


В облраді підтримали приєднання до Полтавщини Власівки

У Полтавській облраді відбулося засідання постійної комісії Полтавської облради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових і учасників бойових дій.

В облраді підтримали приєднання до Полтавщині Власівки Кіровоградської області, повідомляють Новини Полтавщини.

На засідання комісії приїхав  селищний голова Власівки Анатолій Бабаченко разом з делегацією.

Власівка - єдина територія Кіровоградської області, яка розташована на лівому березі Дніпра і до 1963 року село входило у межі Полтавщини.

З Кіровоградською областю у нас межує тільки 400 метрів, решта - з Кременчуцьким районом. Нинішня адмінреформа для нас неможлива, оскільки нам нема з ким об'єднуватися. Територія бюджетотворна для Кіровоградщини, самодостатня, але ми клопочемося, щоб нас приєднали до Полтавщині. Світловодськ від нас на відстані 14 км, а до Кременчука - 10 км. Проводили референдум у 1998 році про те, щоб повернутися до Полтавщини, і більше 90% висловилося "за", але тоді наші побажання не врахували

- розповів Анатолій Бабаченко.

Комісія підтримала проект рішення облради про включення смт Власівка Кіровоградської області до складу Кременчуцького району Полтавської області, хоча і визнала, що законодавчих підстав для цього немає.

Власівка, склад області

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.