ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:15 05.10


В облраді погодили будівництво двох мостів через Дніпро

Сьогодні, 5 жовтня, відбулось засідання комісії Полтавської облради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку щодо будівництва двох мостів через Дніпро.

 

Зокрема депутати розглянули питання щодо будівництва на Полтавщині двох мостів через річку Дніпро, повідомляють Новини Полтащини.

Начальниця управління містобудування й архітектури Департаменту будівництва, містобудування й архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської облдержадміністрації Ірина Особік зазначила, що будівництво мостів планується, як складових частин автодоріг “Полтава – Александрія” та “Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь”.

Один міст планують звести у межах Кременчука, він значно розвантажить автопотік через Крюківський міст, та дозволить направить багатоваговий транспорт в обхід міста. Інший міст збудують у районі Горішніх Плавнів.

“Важливим було питання “Про внесення змін до території Полтавської області”. Саме в плані побудови двох мостових переходів. Я вважаю, що це дуже важливий крок у розвитку інфраструктури Полтавської області і я дуже задоволений, що саме наша комісія у цій каденції і дала такий поштовх до подальшої розбудови Полтавщини”, – наголосив голова профільної комісії облради Ігор Сірик.

Також члени комісії ухвалили питання “Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки Полтавського обласного комунального підприємства “Аеропорт-Полтава” на 2017-2020 роки. Воно передбачає розробку проєктної документації на ремонт злітної смуги та рульової доріжки, встановлення освітлення та навігаційних систем. Та розглянули і погодили питання “Про регіональну програму Інформатизації “Цифрова Полтавщина” на 2021-2023 роки, Про внесення змін до переліку об’єктів, на які будуть спрямовані кошти обласного бюджету, відповідно до Обласної програми “Питна вода Полтавщини” на 2011-2020 роки, у 2020році”.

 

 

 

облрада, мости

За темою:

  • Відкрили проїзд по новозбудованому мосту через Ворсклу
  • Полтавець "замінував" мости у Києві
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.