ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 11.07


В облраді вирішували питання теплозабезпечення 109-го мікрорайону

Через борги Полтавського турбомеханічного заводу, близько пів тисячі полтавців залишилися без централізованого опалення та підігріву води. В облраді шукали шляхи вирішення проблеми.

Сьогодні, 11 липня, відбулось засідання постійної комісії облради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку. Там обговорювали питання подальшого теплозабезпечення 16 житлових будинків, які залишились без опалення та підігріву води через борги ПТМЗ, повідомляє видання Новини Полтавщини.

У "Полтаватеплоенерго" пропонують на опалювальний сезон 2019-2020 років забезпечити котельню ПТМЗ, а вже з наступного сезону, коштом облради, міськради й “Полтаватеплоенерго” реконструювати котельню по вулиці Квітучій, яка належить  “Полтаватеплоенерго”, та перепідключити до неї ці будинки.

Загальна вартість робіт буде приблизно становити 40 мільйонів гривень. На сьогодні місто виділяє 1 000 200 гривень на розроблення проекту, 900 000 гривень на перекладення мережі по вулиці Зніьківській до будинку, який відрізали від мережі

 

 

 

 

– зазначив представник “Полтаватеплоенерго”.
 

котельня, ПТМЗ, теплозабезпечення, опалення

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.