ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 08.06


В облраді з'явилися два нових депутати

Ірина Калюга та Михайло Міщенко набули повноважень депутатів Полтавської обласної ради.

 

Від імені депутатського корпусу голова обласної ради Олександр Біленький привітав Ірину Калюгу та Михайла Міщенка з набуттям депутатських повноважень та доручив виконавчому апарату обласної ради виготовити та видати новообраним депутатам обласної ради посвідчення депутата. Про це 8 червня повідомили у Полтавській обласній раді.

На пленарному засіданні двадцять четвертої позачергової сесії Полтавської обласної ради виступила голова обласної територіальної виборчої комісії Людмила Сердюк. Вона зазначила, що на підставі повідомлення Полтавської обласної організації ВО "Батьківщина" від 26 травня 2023 року та рішення Політичної ради політичної партії від 18 травня, достроково відкликано депутатів обласної ради Івана Сидоренка та Віталія Бабака.

Обласна територіальна виборча комісія на засіданні, яке відбулося 1 червня, відповідно до Виборчого кодексу України, постановила: визнати обраним та зареєструвати депутатом Полтавської обласної ради VIII скликання наступну за черговістю в єдиному виборчому списку кандидатів у депутати обласної ради від Полтавської обласної організації ВО "Батьківщина" Ірину Олександрівну Калюгу та визнати обраним та зареєструвати депутатом Полтавської обласної ради VIII скликання наступним за черговістю за територіальним виборчим списком кандидатів у депутати обласної ради в територіальному виборчому окрузі №1 від Полтавської обласної організації ВО "Батьківщина" Михайла Івановича Міщенка.

Михайло Міщенко – голова правління Приватного акціонерного товариства "Хорольський механічний завод". Депутат Полтавської обласної ради IV, V, VII скликань.

Ірина Калюга – старший менеджер ТОВ "Газова компанія “Інвестсервіс".

 

влада, облрада, депутат

За темою:

  • У Горбанівському геріатричному пансіонаті обладнали місця для проживання ВПО
  • Влада повідомила про кількість загиблих і поранених від удару по Кременчуку
  • У Полтаві погодили створення ботанічного заказника "Гришків ліс"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.