ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 18.07


В ОДА нагадали, що автоматичний перерахунок субсидій буде не для всіх

У Департаменті соціального захисту населення Полтавської ОДА повідомили, що для призначення субсидії на 2019-2020 роки, окремим категоріям одержувачів необхідно подати нову заяву й декларацію.

З травня 2019 року управліннями соціального захисту населення проведено автоматичний розрахунок житлових субсидій на наступний термін 2019-2020 років без додаткового звернення 154 000 сімей, інформує Департамент соціального захисту населення Полтавської ОДА.

Проте, відповідно до норм чинного законодавства для окремих категорій одержувачів розрахунок житлової субсидії на наступний термін здійснюється виключно після подання нових заяв і декларацій. 

Зокрема, це:

  • сім’ї, яким субсидія призначалась за рішенням комісії на фактично зареєстрованих осіб (орендарі житла та внутрішньо переміщені особи);
  • сім’ї, у яких відбулися зміни складу зареєстрованих членів домогосподарства та зміни у складі їх сім’ї (наприклад, хтось прописався чи виписався, розлучення, смерть чи народження);
  • сім’ї, яким субсидія призначалась за рішенням комісії, де є особи працездатного віку, в яких відсутні доходи або дохід менше мінімальної заробітної плати та/або ними чи за них не сплачено єдиний соціальний внесок.

Таким сім’ям необхідно звернутись до управлінь соціального захисту населення до кінця вересня поточного року.

Якщо сім’я звернеться за призначенням субсидії в неопалювальний сезон, і в цей період субсидію буде призначено (зокрема в нульовому розмірі), управління соціального захисту населення розрахує розмір субсидії автоматично на початку опалювального сезону без додаткового звернення.

Тож, звернення у літній період заощадить час та надасть можливість отримати субсидії з початком опалювального періоду без затримки, запевняють у Департаменті.

субсидії, гроші, Полтавська ОДА

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.