ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 19.07


На Полтавщині підбили підсумки виборчої кампанії

Напередодні дня тиші, на брифінгу в ОКІА "Новини Полтавщини" розповіли про перебіг виборчої кампанії та підбили поточні підсумки.

Очільник поліції області Андрій Замахін та обласний координатор спостерігачів від Громадянської мережі "ОПОРА" Костянтин Донченко розповіли на брифінгу про перебіг виборчої кампанії, висновки спостерігачів і прийняті за виявленими порушеннями рішення, йдеться на сайті ГУ Нацполіції в Полтавській області.

Загалом, від початку передвиборчої кампанії поліція зареєструвала 188 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства. Більшість з яких були складені та надані поліції саме представниками Громадянської мережі "ОПОРА".

Андрій Замахін зокрема зауважив, що до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 12 відомостей щодо ймовірних кримінальних правопорушень у виборчій сфері: 3 – за перешкоджання діяльності суб’єкта виборчого права (ч. 1 ст. 157 КК України) і 9 – стосовно можливого підкупу виборців (ч. 4 ст. 160 КК України).

У 24-х випадках, зареєстрованих поліцією, були складені адміністративні матеріали. 14 – за фактами замовлення та виготовлення друкованих матеріалів передвиборної агітації без відповідних реквізитів (ч. 1 ст. 212-13 КУпАП); 2 – за порушення встановленого законом порядку розміщення агітаційних матеріалів (ст. 212-14 КУпАП); 6 – за порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації (ст. 212-10 КУпАП); два – з приводу хуліганства (ст. 173 КУпАП).

Також, головний правоохоронець наголосив, що і надалі поліція ґрунтовно перевірятиме кожну заяву або повідомлення про можливе порушення вимог виборчого законодавства.

Нагадаємо, 21 липня 2019 року відбудуться позачергові вибори народних депутатів Верховної Ради України.  У суботу, 20 липня, наступає День тиші, коли забороняються будь-які агітаційні заходи і розміщення рекламних матеріалів кандидатів.

вибори, опора, поліція

За темою:

  • Вибори: поліція області відкрила дев'ять кримінальних проваджень
  • У Полтаві на вибори йде двадцять політичних партій
  • Чотирнадцять партій братимуть участь у виборах до Полтавської облради
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.