ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:30 06.12


В Октябрському райсуді Полтави керівник конвойної роти поліції перешкоджав фотозйомці та вигнав журналістів із зали суду

До початку судового засідання у справі за обвинуваченням Віталія Петрова у вбивстві, очільник конвойної роти намагався перешкодити фотозйомці, а потім наказав журналістам покинути залу засідань.

6 грудня 2016 року на 10:00 був призначений судовий розгляд у справі про вбивство. Полтавця Віталія Петрова обвинувачують у скоєнні умисного вбивства з травматичного пістолета. До початку судового розгляду конвойна рота завела до зали суду обвинуваченого. Як тільки один із журналістів почав фотографувати, керівник конвоїрів заборонив це робити. На питання, яка норма законодавства встановлює заборону знімати до початку засідання, охоронець заявив, що дозвіл на фотозйомку потрібно питати у голови суду Олександра Струкова.

Після короткої перепалки з представниками ЗМІ керівник конвойної роти наказав їм негайно залишити приміщення зали суду, незважаючи на те, що раніше всі слухачі були запрошені секретарем судового засідання. Як наслідок, журналісти були змушені очікувати півтори години, стоячи біля кабінету. Нарешті, об 11:30 до зали зайшла колегія суддів на чолі зі Струковим, а разом із нею впустили всіх учасників і слухачів.

Поки прокурор зачитував інформацію щодо проведених заходів, адвокат обвинуваченого Марина Розанова прямо під час засідання проводила відеозйомку журналістів на свій "айфон". Керівник конвойної роти зробив їй усне зауваження, але почувши відмову, дозволив Розановій знімати журналістів до завершення судового засідання.

Конвойна рота офіційно входить до структури Полтавського відділу поліції. Очолює роту Бугаєвець Олександр Олексійович. Чи саме він керував конвоїрами в Октябрському райсуді, встановити не вдалося.

Продовження судового розгляду справи про вбивство відбудеться 14 грудня 2016 року.

суд, Петров, Розанова

За темою:

  • Суд арештував голову Полтавського ГЗК із можливістю застави у мільярд гривень
  • На Полтавщині чоловік вирішив пожити в чужому будинку
  • Полтавець-педофіл отримав чотирнадцять років в’язниці
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.