17:22 11.01 4024
Лише десять із 31-го територіального підрозділу Управління Державної міграційної служби у Полтавській області обладнані станціями для оформлення нових пластикових паспортів.
Обладнання для виготовлення ID-паспортів установлене і працює у великих містах області, зокрема, Київський район Полтави, Полтавський район, Автозаводський район Кременчука, Кременчуцький район, Глобинський, Лохвицький, Кобеляцький райони, а також міста Миргород, Комсомольськ та Лубни.
Про це у розмові із журналістом видання Poltava365.com розповіла прес-секретар Управління Державної міграційної служби у Полтавській області Наталія Терещенко.
Жителям інших районів та райцентрів доведеться зачекати, поки його привезуть і встановлять. Поки що ж вони мусять задовольнитися паперовими документами старого зразка.
"Реформа з впровадження ID-паспортів у європейських країнах тривала 4-5 років. В Україні ми кардинально міняємо систему ідентифікації громадян, внесення їхніх даних до єдиного реєстру. І оформлення паспортів – це лише один з напрямків цієї роботи. Звичайно, можливі складнощі і помилки", - зазначила Наталія Терещенко.
Крім того, за її словами, станції для оформлення біометричних паспортів дорогі, через що і встановлені далеко не в усіх територіальних підрозділах Управління. До речі, бланки для паперових паспортів, як і біометричних, виготовляються на поліграфічному комбінаті "Україна" і надсилаються до регіонів на замовлення.
Сьогодні мешканці нашого регіону можуть отримати документи нового зразка за такими адресами Управління ДМС у Полтавській області:
Анна СОЛТОВСЬКА