ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:45 26.11


В Опішні бурять найбільшу свердловину в області

В Опішні бурять нову сведловину для надання чистої води місцевим жителям. Це найбільша свердловина в Полтавській області. Її глибина — понад 700 метрів. 

У Полтавській області діє програма "Питна вода Полтавщини", яка фінансується вже два роки. Для жителів області цього року обладнали майже 20 скважин у кількох районах. Найбільшу будують у Зіньківському — в Опішні.

Опішня відома своїм гончарським виробництвом. Часто місецві жителі зустрічають туристів, але  селище потерпає від нестачі води.

Селище розміщене на пагорбах понад Ворсклою і вважається найвищим поселенням в Полтавській області. Свердловини, якими користується населення зараз, знаходяться на глибині 200 метрів. Але запас води там уже майже вичерпався. Вона часто надходить людям із піском або ж частинками глини. 

Взагалі в селищі свого часу працювало п'ять свердловин. Кілька з них вийшли з ладу, залишилось дві. Через неякісні свердловини та погане постачання води у людей часто виходила з ладу техніка. А влітку деякі мешканці Опішні взагалі часто залишилися без елементарного водопостачання. 

вода, Опішня, влада, свердловина

За темою:

  • На Полтавщині зросла вартість водопостачання й водовідведення
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.