ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:45 06.07


В Опішні відмінили фестиваль "Борщик у глиняному горщику 2023"

Фестиваль «Борщик у глиняному горщику 2023» в Опішні – наразі під забороною. Дозволу на проведення масового заходу організаторці Олені Щербань не надали ні Опішнянська селищна рада, ні Полтавська обладміністрація. 

Проте поки що ж  Олена Щербань, організаторка заходу, продовжує активно запрошувати гостей на свій фестиваль:

Представники влади закликають людей не ставати співучасниками порушення:

– Несанкціонованих масових заходів у громаді не буде!
Проведення анонсованого в соцмережах так званого «фестивалю» «Борщик у глиняному горщику 2023» у приватній етносадибі «Лялина світлиця», запланованого на 12 серпня цього року, під забороною! – повідомляють на офіційній сторінці Опішнянської територіальної громади. –
Офіційних погоджень і дозволів організаторці фестивалю Олені Щербань Опішнянська селищна рада і Полтавська обласна військова адміністрація не надали через відсутність захисної споруди, розташованої у прямій доступності від місця проведення заходу та погодженої з органом місцевого самоврядування, тому організатор не в змозі гарантувати безпеку присутнім. Крім того, на території приватної садиби немає умов для дотримання елементарних санітарно-гігієнічних вимог, також відсутні паркувальні майданчики для автотранспорту (а це створить додаткові перешкоди на проїжджій частині) та багато інших порушень.
Проведення даного масового заходу всупереч дозволів органів влади тягнутиме за собою адміністративну відповідальність, передбачену статтею 185-1 КУпПА «Порушення порядку організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій», статтею 185-2 КУпПА «Створення умов для організації і проведення з порушенням установленого порядку зборів, мітингів, вуличних походів або демонстрацій».
Органом місцевої влади Опішнянської громади постійно забезпечується належний стан безпекової ситуації у даній місцевості, тож у проведенні даного заходу вбачається пряма та реальна загроза для місцевого населення та гостей і відвідувачів. Свавільне проведення такого плану подій допущеним у селищі не буде, а за вчинення порушення законодавства, особливо особам, проти яких вже порушено кілька проваджень (адміністративних, цивільних), частину з яких уже розглянув суд, доведеться нести відповідальність. Не будьте співучасниками порушення!
Вседозволеність має свої наслідки та призводить до жорсткої відповідальності. Особливо, коли в країні війна та гинуть наші військові, а також мирні люди… Давайте про це не забувати. А для того, щоб допомагати ЗСУ, можна і варто знаходити безліч варіантів. Головне – це бажання мати на меті здійснити саме цю благородну місію. І робити це можливо і без масового скупчення людей, які наражаються на небезпеку. Проведення аукціонів, онлайн зборів коштів і багато іншого – все це від початку вторгнення ворога в Україну всіляко підтримується і заохочується Опішнянською селищною радою, яка активно долучається до допомоги ЗСУ та підтримує волонтерів.
Що ж стосується масових заходів, вони проводяться за виключних обставин та мають здійснюватися з дотриманням вимог у відповідності до законів України
«Про правовий режим воєнного стану», «Про місцеві державні адміністрації», указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 64 «Про введення воєнного стану в Україні», від 24 лютого 2022 року № 68 «Про утворення військових адміністрацій», від 1 травня 2023 року № 254 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні».
Виконавчий комітет Опішнянської селищної ради попереджає про відповідальність організаторів та учасників несанкціонованих заходів і закликає не порушувати законодавство!

 

Їхати до Опішні все-одно варто, щоб провести дозвілля не наражаючи себе та інших на небезпеку, можна завітавши до:

– Національного музею-заповідника українського гончарства в Опішному 
– ЕтноПоселення «Старий хутір», деталі: http://staryj-xutir.com.ua/
– неймовірний простір для відпочинку та перезавантаження – OBRIY holiday village, деталі: https://obriyvillage.com
Також насолодитися мальовничими краєвидами, під час корисної прогулянки, можна скориставшись орендою байдарок та велосипедів у ТІЦ (туристично-інформаційному центрі), за адресою: смт Опішня, вул. Перемоги, 3. Деталі: 095 393 80 53.
Бережіть себе та не наражайте на небезпеку
борщ, фестиваль

За темою:

  • У Полтаві відбудеться жіночий бізнес-форум
  • У Полтаві провели фестиваль "Золоті роки"
  • Полтавців запрошують на Спаський фест
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.