ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 14.05


В Опішні заборонили їздити на мотоциклах під час повітряних тривог

На території Опішнянської громади заборонили їздити на мотоциклах під час повітряних тривог. Пропозиціюя про цю заборону надійшла до керівництва громади від військових.

14 травня в Опішнянській ТГ комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ухвалила рішення про заборону використання мотоциклів на території громади під час повітряних тривог.  

Про це Суспільному повідомив голова Опішнянської ТГ Микола Різник.

До нас звернулися військові ППО, які щодня відбивають нальоти шахедів на обʼєкти критичної інфраструктури на території нашої громади. Гули від мотоциклів не дають розпізнати звуки шахедів, адже вони дуже подібні між собою”, – пояснив Микола Різник.

За словами голови, до поліції області направлять звернення щодо посилення патрулювання для забеспечення правопорядку на території Опішнянської громади. Поки також вирішують, яким буде покарання за використання мотоциклів під час тривоги.

Як повідомив Микола Різник, 2022 року рада оборони області ухвалила рішення про заборону використання мопедів без шумопоглиначів на Полтавщині, але контролю за виконанням розпорядження не було.

тривога, мопеди, мото, заборона, шум, Опішня

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.