ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:15 08.10


В Опішньому готують приміщення у лікарні для переселенців

У селищі Опішня на Полтавщині другий місяць ремонтують приміщення у лікарні, аби поселити внутрішньо переміщених осіб. Для цього із бюджету громади спрямували 2 мільйони гривень, розповів Суспільному селищний голова Микола Різник.

Проживати у закладі зможуть приблизно 40 людей.

У терапевтичному відділенні лікарні в Опішні працюють будівельники. У відремонтоване приміщення заселять внутрішньо переміщених осіб.

"У нас переселенців влітку було 1600, зараз – дві тисячі, і їх ще збільшується на зиму, тому нам уже розміщувати ніде. Зараз в громаді внутрішньо переміщені особи проживають в основному по приватному сектору, але і в закладах освіти, наприклад, в тих, що ми не запускали – в садочках, в дитячому таборі – там близько ста людей, але в деяких закладах немає навіть душових", - говорить голова Опішнянської громади Микола Різник.

У селищі на Полтавщині готують приміщення у лікарні, щоб поселити переселенців

Лікарня в Опішні. 

Наприкінці липня пацієнтів, яких лікували у відділенні, перевели до денного стаціонару. Нині у приміщенні завершили підготовчі роботи, каже бригадир.

"Ідуть оздоблювальні роботи. Лишилось докласти на підлогу плитку, сформувати стелю і, в принципі, фарбування. Комунікації всі проведені, тільки залишилося встановити унітази, душові. Електрика вся підведена, поставляться розетки після фарбування, освітлення і все", - каже бригадир підрядної організації Костянтин Бабаєв.

У селищі на Полтавщині готують приміщення у лікарні, щоб поселити переселенців

Ремонт у лікарні в Опішні. 

У восьми палатах зможуть розмістити приблизно 40 переселенців.

"Ось це ось класична палата, у якій ми робимо ремонт. Тут може розміститися чотири, п’ять ліжок комфортно, може розміститися родина. Тут буде умивальник, нові ліжка з ортопедичними матрацами, які в нас уже є, тумбочка, стіл, стілець. Тут будуть електроплити, їх буде, як мінімум, дві, а там будемо дивитися по ситуації. Це приміщення ми можемо опалювати дровами, тому, в принципі, енергонезалежність також буде тут", - каже голова Опішнянської громади Микола Різник.

У селищі на Полтавщині готують приміщення у лікарні, щоб поселити переселенців

Після ремонту у будівлю заселять переселенці. Суспільне Полтава

Поновити лікування пацієнтів у відділенні планують після того, як внутрішньо переміщені особи повернуться додому або переїдуть в інші заклади.

За словами Миколи Різника, ремонт в Опішнянській лікарні розпочали у серпні, а завершити планують до кінця жовтня. На це із бюджету громади спрямували 2 мільйони гривень.

 

переселенці, опішня

За темою:

  • В Опішні встановили пам'ятник бабусі зі сливами
  • В опішнянських теплицях селяни тримають продовольчий фронт
  • Опішняни запрошують на чаювання
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.