ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 09.10


В опішнянських теплицях селяни тримають продовольчий фронт

На фоні повідомлень про те, що теплиці в Нідерландах зупинили роботу через ціни на енергоносії, в Опішні на Полтавщині селяни продовжують тримати продовольчий фронт.

На фоні повідомлень про те, що теплиці в Нідерландах зупиняють роботу, через ціни на енергоносії, ми в Опішні продовжуємо тримати продовольчий фронт. В цьому сезоні висаджуємо цибулю, салат, редис, укроп, петрушку кензу базилік та інше, – повідомив Микола Різник, очільник Опішнянської громади:

– На жаль, Херсон тимчасово не може постачати свою аграрну продукцію і через це ціни різко підскочили. Тому в цьому сезоні КП «Опішня-Агро» вирощуватиме ту продукцію, яка менше енергозатратна але користується попитом. Теплиці опалюватимемо дровами також, як і планували максимально використовуємо ручний труд, щоб дати людям роботу.
Маємо на меті і далі поширювати цей кейс і вчити людей заробляти не на великій кількості гектар, а на своїх присадибних ділянках, тим самим піднімати економіку та продовольчу безпеку не тільки громади, а й усієї України.

Опішня, теплиця

За темою:

  • На Полтавщині незаконно розорали територію відомого могильника
  • Аграрії Полтавщини припинили збирати кукурудзу
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.