ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 03.12


В Опішнянській громаді запустили транспортне сполучення

В Опішнянській ОТГ запустили автобусні маршрути у рамках програми "Громада без околиць". Ці маршрути сполучають віддаленні населенні пункти - Попівська, Батьківська та Човно-Федорівська - з центром громади.

Менш ніж місяць тому до Опішнянської громади приєдналися три сільські ради – Попівська, Батьківська та Човно-Федорівська.

Територіально вони знаходяться у межах від 4 до 19 кілометрів, і тому так важливо мати сполучення з цими віддаленними населенними пунктами.

Голова громади Микола Різник зазначив: графік руху автобусів розробляли відповідно до потреб мешканців.

Запустили автобуси, що їздять за маршрутом Опішня-Човно-Федорівка, Опішня-Батьки та Опішня-Попівка. Розробили графік, за яким автобуси їздять вранці та ввечері, що дає можливість швидко діставатися на роботу, у лікарню, ЦНАП, школу чи до інших закладів у потрібен час.Діє система пільгового проїзду за талонами для пенсіонерів, людей з інвалідністю, інших вразливих категорій населення, які їздять безкоштовно, – повідомив «Коло» очільник громади.

 

 

 

 

 

Зазначимо, ще рік тому у громаді запрацювала програма «Громада без околиць» у рамках якої запустили автобусне сполучення з Малими Будищами та з іншими віддаленими селами.

транспорт, новий маршрут, сполучення, Опішнянська ОТГ

За темою:

  • На Полтавщині п'яний водій пропонував поліції 8500 гривень хабаря
  • У Полтаві відновили работу комунальні автобуси на 12 маршрутах
  • На Полтавщині внаслідок ДТП травмувалися троє людей
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.