ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:30 28.02


В Оржиці хочуть створити ОТГ

Громадськість Оржицького району зустрілася з представниками "Центру розвитку місцевого самоврядування" в Полтавській області та керівниками Засульської та Шишацької об’єднаних територіальних громад.

Так, директор "Центру розвитку місцевого самоврядування" Ірина Балибіна наголосила на незворотності процесу децентралізації та продемонструвала відео-нарис про шлях розвитку двох успішних ОТГ Полтавщини.

Під час зустрічі своїм досвідом поділилися гості: голова Засульської ОТГ Сергій Бондаренко та перший заступник голови Шишацької ОТГ Федір Дерій. Вони розповіли про досягнення своїх громад, про переваги, які громади отримали після об’єднання, не приховуючи і проблем, що виникли в ході децентралізації, які, на їх думку, повинні вирішуватися на державному рівні. Це такі як - поводження з твердими побутовими відходами та ремонту доріг.

Обговорення стосувалися створення нових робочих місць у громаді, залучення коштів інвесторів, якості надання освітніх, медичних, адміністративних послуг, взаємовідносин з місцевими підприємцями та сільгосптоваровиробниками, вирішення проблем транспортного сполучення.

При цьому кожна громада — особлива і в кожної свій шлях розвитку та головне – це бажання працювати заради змін на краще.

Експерт з децентралізації Олександр Ісип акцентував увагу на тому, що зволікаючи з об’єднанням в ОТГ, жителі району втрачають час і можливості для самовизначення, повідомили в Оржицькій РДА. 

 

ОТГ, децентралізація, Оржиця

За темою:

  • На Полтавщині рекордна кількість громад живе без голів
  • Децентралізація на Полтавщині: у Кошманівці вирішують як рухатися далі
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.