ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 12.06


В Полтаві в нову багатоповерхівку заселять ошуканих вкладників довгобуду

В Полтаві в нову багатоповерхівку заселять ошуканих вкладників довгобуду. 36 вкладників 16 років чекали на заселення у довгобуді на вул. Боровиковського. Вони отримають квартири у новобудові на вул. Павла Горобця.

Як повідомило інтернет-видання “Полтавщина”, в травні цього року розпочалося будівництво дев’ятиповерхівки на три під’їзди на вул. Павла Горобця.

Будинок планують здати в експлуатацію у 2025 році.

Поряд зведуть ще один будинок такого ж типу. Будівництво веде ПАТ “Комбінат виробничих підприємств”.

Два будинки на вул. Павла Горобця є частиною ЖК Пелюстковий. Житловий комплекс складається із п’яти будинків: два на вул. Павла Горобця і три на вул. Марії Башкирцевої.

На останній вулиці один будинок уже здали, другий готують до здачі в найближчі місяці, а третій планують здати восени.

Квартири у ЖК Пелюстковий отримають вкладники довгобуду на вул. Боровиковського, які не можуть заїхати у вже оплачене житло 16 років. 

“Забудовник Сергій Іващенко погодився дати їм житло у новобудові на Браїлках, взамін на право завершити будівництво на вул. Боровиковського, 11. На Марії Башкирцевої вкладникам вже віддали 36 квартир, і ще 36 отримають у новому будинку на вул. Павла Горобця”, — повідомило видання.

Поряд із ЖК Пелюстковий мали звести ЖК Герцог для потреб Нацгвардії. Проте підприємство Сергія Штрикуля “БК “Центр-Буд” викопало котлован і зупинило роботи. Паркан навколо майданчику розікрали. З цим не розпочатим будівництвом може виникнути така ситуація, як з будинком на вул. Боровиковського.

житло, довгобуд, ошукані вкладники

За темою:

  • Неналежні умови у гуртожитках для переселенців: реакція Полтавської ОВА
  • На Полтавщині передають переселенцям будинки вільної спадщини
  • На обліку в області - 164 тисячі переселенців
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.