ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 07.04


У Полтавській міськраді відмінили апаратні наради

Через півроку регулярного проведення апаратних нарад, у Полтавській міській раді вирішили їх знову відмінити. Адже 25 березня та 1 квітня "апаратки" відверто саботували.

Щотижневі апаратні наради по понеділках відновила нова міська влада. Після того, як Олександра Шамоту обрали секретарем, він пообіцяв, що проводитиме їх щотижня.

Із жовтня до січня вони відбувалися систематично, протягом січня їх не було. А з лютого апаратки знову відновили. Проте наприкінці березня щось знову пішло не так, і протистояння між представниками різних політичних сил, до яких належать заступники міського голови, загострилися.

Двічі поспіль апаратні наради були проігноровані: 25 березня на нараду не з’явився жоден із заступників, лише кілька керівників профільних управлінь та секретар Олександр Шамота, який назвав це саботажем та звинуватив у всьому очільника фракції БПП у міській раді Андрія Матковського.

Вдруге саботували апаратну нараду 1 квітня. Зрештою, щопонеділкові наради вирішили відмінити.

У коментарі Колу Олександр Шамота пояснив, що зібрав представників фракцій більшості та поставив перед ними питання — чи необхідно проводити апаратні наради. У відповідь своє «ні» висловили представники БПП та Рідного Міста, а Самопоміч та СДП підтримали їх проведення.

Враховуючи відсутність єдиної думки, представники міськради повідомили, що не бачать сенсу проводити апаратки надалі та рішення прийматимуть у робочому порядку, без обговорення з профільними керівниками.

апаратки, саботаж, міськрада

За темою:

  • Колишня опозиція стала більшістю та вирішила зібрати сесію міськради
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.