ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:04 27.04


В суботу стартує чемпіонат Полтавщини з футболу. КАЛЕНДАР ІГОР

28 квітня стартує новий чемпіонат Полтавської області з футболу серед аматорів. Цьогоріч його проводитиме нова організація - Федерація футболу Полтавщини (ФФП), а стартувати згодилася 31 команда.

Ми плануємо знайомити наших читачів із футбольними новинами з обласних полів, адже чемпіонат Полтавщини - 2018 обіцяє бути дуже цікавим та насиченим подіями.

31 команда з усіх куточків області виходять на старт сезону. Всі колективи розподілені на дві групи (16 та 15 команд). Після одноколового турніру шістка кращих з обох груп складуть вищий дивізіон, а решта команд — першу лігу.

До уваги уболівальників — календар ігор стартових турів обласного чемпіонату.

Група «А»

1 тур

28 квітня 2018 р. (субота):

01.  ФК «Фламінго» (Горішні Плавні) – ФК «Кобеляки» (Кобеляки) 

02.  «Легіон» (Полтава) – ФК «Динамо» (Решетилівка)                                    

03.  «Рокита» (Рокита) – «Машівка» (Машівка)                                                 

04.  «Зіньків-1604» (Зіньків) – «Маяк» (Котельва)                                                        

05.  ФК «Карлівка» (Карлівка) – «Стандарт» (Нові Санжари)                          

29 квітня 2018 р. (неділя):

06.  «Диканька» (Диканька) – «Колос» (Кобеляки)                                                       

07.  «Псел» (Гадяч) – «Чутове» (Чутове)                                                            

08.  «Козельщина» (Козельщина) – «Аргус» (Голобородьківське)                  

 

2 тур

5 травня 2018 р. (субота):

09.  «Машівка» (Машівка) – «Легіон» (Полтава)                                                                       

10.  «Диканька» (Диканька) – «Рокита» (Рокита)                                                          

11.  «Чутове» (Чутове) – «Аргус» (Голобородьківське)                                    

12.  ФК «Карлівка» (Карлівка) – «Козельщина» (Козельщина)                                   

13.  ФК «Кобеляки» (Кобеляки) – «Зіньків-1604» (Зіньків)                              

6 травня 2018 р. (неділя):

14.  ФК «Динамо» (Решетилівка) – ФК «Фламінго» (Горішні Плавні)                       

15.  «Колос» (Кобеляки) – «Псел» (Гадяч)                                                                     

16.  «Маяк» (Котельва) – «Стандарт» (Нові Санжари)                                      

 

3 тур

12 травня 2018 р. (субота):

17.  ФК «Фламінго» (Горішні Плавні) – «Машівка» (Машівка)                                  

18.  «Легіон» (Полтава) – «Диканька» (Диканька)                                                         

19.  «Чутове» (Чутове) – ФК «Карлівка» (Карлівка)                              

20.  ФК «Кобеляки» (Кобеляки) – ФК «Динамо» (Решетилівка)            

13 травня 2018 р. (неділя):

21.  «Рокита» (Рокита) – «Псел» (Гадяч)                                                             

22.  «Аргус» (Голобородьківське) – «Колос» (Кобеляки)                                             

23.  «Козельщина» (Козельщина) – «Маяк» (Котельва)                                   

24.  «Стандарт» (Нові Санжари) – «Зіньків-1604» (Зіньків)                             

 

4 тур

19 травня 2018 р. (субота):

25.  «Диканька» (Диканька) – ФК «Фламінго» (Горішні Плавні)                               

26.  «Псел» (Гадяч) – «Легіон» (Полтава)                                               

27.  «Колос» (Кобеляки) – ФК «Карлівка» (Карлівка)                                       

28.  «Маяк» (Котельва) – «Чутове» (Чутове)                                                                  

20 травня 2018 р. (неділя):

29.  «Рокита» (Рокита) – «Аргус» (Голобородьківське)                        

30.  «Зіньків-1604» (Зіньків) – «Козельщина» (Козельщина)                             

31.  «Стандарт» (Нові Санжари) – ФК «Кобеляки» (Кобеляки)                                   

32.  «Машівка» (Машівка) – ФК «Динамо» (Решетилівка)

Група "Б"

1 тур

28 квітня 2018 р. (субота):

01.  «Колос» (Лазірки) – «Пирятин» (Пирятин)                                                                   

02.  «Авангард» (Яреськи) – «Семенівка» (Семенівка)                                                      

03.  «Олімпія» (Савинці) – «Зоря» (Староаврамівка)                                                         

04.  «Великі Кринки» (В. Кринки) – «Харчовик» (Заводське)                                         

05.  «Колос» (Великі Сорочинці) – «Чорнухи» (Чорнухи)                                                

06.  «Лубни» (Лубни) – «Нафтохімік» (Кременчук)                                   

29 квітня 2018 р. (неділя):

07.  ФК «Дружба» (Очеретувате) – «Локомотив» (Гребінка)                                           

 

2 тур

5 травня 2018 р. (субота):

08.  «Зоря» (Староаврамівка) – «Інваспорт» (Полтава)                                                     

09.  «Авангард» (Яреськи) – «Олімпія» (Савинці)                                                  

10.  «Пирятин» (Пирятин) – «Лубни» (Лубни)                                                         

11.  «Локомотив» (Гребінка) – «Колос» (Лазірки)                                      

12.  «Колос» (Великі Сорочинці) – ФК «Дружба» (Очеретувате)             

6 травня 2018 р. (неділя):

13.  «Харчовик» (Заводське) – «Семенівка» (Семенівка)                            

14.  «Нафтохімік» (Кременчук) – «Великі Кринки» (В. Кринки)              

 

3 тур

12 травня 2018 р. (субота):

15.  «Авангард» (Яреськи) – «Інваспорт» (Полтава)                                    

16.  «Олімпія» (Савинці) – «Харчовик» (Заводське)                                    

17.  «Великі Кринки» (В. Кринки) – «Пирятин» (Пирятин)                       

18.  «Лубни» (Лубни) – «Локомотив» (Гребінка)                                          

19.  «Колос» (Лазірки) – «Колос» (Великі Сорочинці)                                

13 травня 2018 р. (неділя):

20.  «Семенівка» (Семенівка) – «Нафтохімік» (Кременчук)                      

21.  «Чорнухи» (Чорнухи) – ФК «Дружба» (Очеретувате)                         

 

4 тур

19 травня 2018 р. (субота):

22.  «Інваспорт» (Полтава) – «Харчовик» (Заводське)                              

23.  «Нафтохімік» (Кременчук) – «Олімпія» (Савинці)                             

24.  «Колос» (Великі Сорочинці) – «Лубни» (Лубни)                                  

25.  «Колос» (Лазірки) – «Чорнухи» (Чорнухи)                                             

26.  «Зоря» (Староаврамівка) – «Авангард» (Яреськи)                              

20 травня 2018 р. (неділя):

27.  «Пирятин» (Пирятин) – «Семенівка» (Семенівка)                                

28.  «Локомотив» (Гребінка) – «Великі Кринки» (В. Кринки)                                   

спорт, футбол, ФФП, аматори

За темою:

  • Полтавець за 12 годин пробіг понад сто кілометрів
  • Сачко повернувся до топ-200 кращих клубних тренерів світу 
  • У Пирятинському районі молоковоз зіткнувся з пасажирським мікроавтобусом
  • Топ-5 за тиждень :