ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:30 26.02


В Україні коронавірусу, від якого в світі померло 2700 людей, ще немає

За інформацією Міністерства охорони здоров’я України, станом на 25 лютого 2020 року у світі зареєстровано 80 150 лабораторно підтверджених випадків вірусу COVID-19, з них  2 699 – летальні. Одужало вже 27 695 осіб.

 

В Україні жодного лабораторно підтвердженого випадку COVID-19 наразі не зафіксовано, повідомляє пресцентр ДОЗ Полтавської ОДА.

Всесвітня організація охорони здоров'я посилює свою підтримку нашій країні у виявленні та керуванні випадками з підозрою на новий коронавірус, а також у забезпеченні реагування, у разі, якщо або коли випадки хвороби з'являться. 

Лікування пацієнтів із коронавірусною інфекцією COVID-19 регламентовано наказом Міністерством охорони здоров’я України від 24.01.2020 №185 "Про заходи щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків захворювань, спричинених новим коронавірусом, виявленим у місті Ухань (провінція Хубей, Китай)". 

Згідно цього наказу МОЗ та рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я в лікуванні застосовуються жарознижувальні, антибактеріальні, симптоматичні засоби, за потреби – киснева підтримка. 

За умов виявлення пацієнтів із підозрою на коронавірусну інфекцію лікування буде проводитися в спеціалізованих інфекційних стаціонарах із відділеннями інтенсивної терапії, що мають необхідні засоби захисту та здатні забезпечувати респіраторну підтримку пацієнтів.

Лікарі радять, що з метою профілактики гострих респіраторних вірусних інфекцій та підвищення імунного захисту в період їх сезонного підйому доцільним є вакцинація від грипу, загартовування, раціональний режим праці та відпочинку, вітамінотерапія. В тому числі може бути корисним застосування препаратів рослинного походження з противірусною та імуномоделюючою активністю.

здоров'я, медицина, коронавірус

За темою:

  • Реєстратури полтавських лікарень отримали номери мобільних телефонів
  • У Полтаві зафіксували нові випадки коронавірусної інфекції
  • На Полтавщині за добу зафіксували шість нових випадків COVID-19
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.