ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 31.07


В Україні почали приймати на роботу через "Дію"

Мережа магазинів Moyo спростила приймання нових співробітників: копії цифрових документів приймають у Дії. Влаштуватись в компанію на роботу можна без подання документів, ксерокопій та заяв.

І все це віддалено – офіс відвідувати не потрібно.

Першого співробітника у такий спосіб оформили 25 травня: процес був повністю автоматичним і зайняв кілька хвилин, розповіли редакції MC.today.

Після співбесіди рекрутер запровадив у системі номер телефону кандидата та надіслав йому посилання із запитом на копії цифрових документів. Кандидат перейшов за посиланням у додаток Дія та підтвердив особу Дія. Підписом. Після цього роботодавець отримав дані про ID-картку, ІПН, а якщо потрібно – може додатково запросити свідоцтво про народження дітей та довідку ВПО. Усі документи автоматично потрапляють у систему обліку кадрів, де створюється картка працівника. Це заощаджує час усім і виключає помилки під час заповнення даних. А новачок може влаштуватися працювати повністю в режимі онлайн.

Першими працевлаштування через Дію запустив Новокраматорський машинобудівний завод, а Moyo стали першими в рітейлі.

«Відколи ми інтегрували нашу обліково-кадрову систему з «Дією», до команди Moyo приєдналися понад 40 нових співробітників. Під час оформлення ми із задоволенням повідомляємо новачкам, що попереду на них чекає найшвидший прийом на роботу», — розповіла Ірина Кононович, начальник відділу кадрів Moyo.

Така спрощена процедура працевлаштування позитивно далася взнаки й на іміджі Moyo, а також звільнила кадровиків від зайвої паперової роботи.

 

 

Moyo першими в Україні почали приймати на роботу через «Дію», без паперів

«Перехід на онлайн-шеринг документів дозволяє скоротити витрати часу працівників на супровід кадрового обліку, мінімізувати помилки, оптимізувати пошук інформації у цифровому форматі, захистити обмін даними та забезпечити справжність персональних даних претендентів, гарантовану державою. Крім того, ми суттєво скорочуємо використання паперу, який відповідає нашому прагненню бути екосвідомим бізнесом. Оптимізація витрат на канцелярію, друк та утримання архіву документів – ще один приємний бонус від цієї інновації», – додає фінансовий директор Moyo Дар’я Лопушняк.

Така ініціатива співпраці з Дією – не перша. 2020 року Moyo першими запустили програму миттєвого кредиту з отриманням цифрових документів через додаток Дія. Також компанія приєдналася до проєкту Мінцифри із популяризації цифрової грамотності в Україні.

робота, вакансії, ДІЯ

За темою:

  • На Полтавщині цьогоріч знайшли роботу 15 тисяч людей
  • Полтавських безробітних залучатимуть для допомоги армії
  • Популярные вакансии работы
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.