ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:34 08.03


В Україні склали список топ-10 імен жінок - водіїв таксі

Водій таксі - одна з найменш поширених професій серед наших жінок. Цікаво, що найчастіше цю роботу вибирають власниці певних імен. До Міжнародного жіночого дня сервіс "Максим" склав рейтинг найпопулярніших імен таксисток.

Частка жінок — водіїв таксі в нашій країні становить 0,4%. Найчастіше це молоді жінки від 25 до 45 років, які легко освоюють мобільні технології і мають особистий автомобіль.

Найпоширеніше ім'я серед таксисток в Україні — Олена. Трохи рідше цю чоловічу професію обирають Вікторії і Христини. У список найпопулярніших імен також входять Антоніна, Інна, Марія, Наталія, Еріка, Валерія та Анна.

У Полтаві жінок — водіїв таксі — не більше десяти. Більшість із них працюють за вільним графіком і мають ще одну — часто основну роботу. Дами самі встановлюють свій розпорядок дня і рівень доходу. Кожен день вони перевозять десятки пасажирів, спілкуються, постійно знаходяться в русі. Така робота залучає незалежних, цілеспрямованих, комунікабельних та активних людей. Власницям імен із рейтингу ці якості притаманні найбільше. Можна припустити, що ім'я і справді визначає характер людини.

Практика показує, що жінки в таксі водять авто не гірше чоловіків. Часто вони керують автомобілем навіть уважніше та акуратніше. І якщо 8 березня до вас приїде жінка-таксист, не забудьте привітати її зі святом.

Марія ПУХОВА

свято, таксі, імена, рейтинг

За темою:

  • Підтримати ЗСУ: акція полтавців до Дня св. Валентина
  • У Полтаві відбувся новорічний забіг Crazy Santa Callenge-2024
  • У новорічну ніч на Полтавщині патрулюватимуть 250 поліціянтів
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.