ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:15 25.03


В Україні ввели режим надзвичайної ситуації

Кабінет міністрів України 25 березня 2020 року підтримав запровадження на 30 днів режиму надзвичайної ситуації на всій території України.

Кабінет міністрів на сьогоднішньому засіданні підтримав запровадження на 30 днів надзвичайної ситуації на всій території України. Про це на засіданні уряду заявив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Режим надзвичайної ситуації запроваджений по всій території України на 30 днів. Таке рішення щойно ухвалили на засіданні Кабінету міністрів. Крім того, у режим надзвичайної ситуації переведена Єдина державна система цивільного захисту. Відповідно, всі карантинні обмеження також подовжені на 30 днів - до 24 квітня", - повідомив Шмигаль у Telegram.

З його слів, додатково до цього рішення Кабмін постановив:

 - належним чином облаштувати КПП в зонах надзвичайної ситуації з обов’язковим санітарним оглядом громадян та пропуском лише після медичного огляду осіб та дезінфекції транспортних засобів;
 - залучити до роботи на цих пунктах працівників та технічні засоби МОЗ, Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС, Держпроспоживслужби;
 - усі приміщення, дороги та тротуари мають проходити ретельну дезінфекцію;
 - надавати допомогу малозахищеним верствам населення із залученням працівників соціальних служб, громадських і волонтерських організацій до надання допомоги.

Додамо, раніше режим НС було введено на території низки областей на тлі поширення там коронавірусу.

 — Наразі немає потреби у запровадженні надзвичайного стану в Україні. Надзвичайний стан запроваджується тоді, коли справді є надзвичайні події, а сьогодні розвиток коронавірусу в Україні є доволі помірним на відміну від багатьох країн Європи, — зазначив Шмигаль.

безпека, коронавірус, влада

За темою:

  • На Полтавщині вночі молодик вистрибнув із четвертого поверху
  • Маленького полтавця уразило струмом
  • З початку року в області вогнем знищено 370 га сухостою
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.