ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 01.01


В Україні вводиться накопичувальна пенсійна система

Відсьогодні в Україні вводиться накопичувальна пенсійна система. Солідарна система при цьому поки що зберігається.

Сьогодні, 1 січня, набуває чинності закон "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", яким вводиться накопичувальна пенсійна система. Солідарна система при цьому зберігається.
Накопичувальний пенсійний фонд - цільовий позабюджетний фонд, на який надходять внески застрахованих осіб. Внески знаходяться на накопичувальних пенсійних рахунках та інвестуються з метою отримання доходу на користь застрахованих. Їх активи використовуються для оплати договорів страхування довічних пенсій або одноразових виплат, а в деяких випадках і членам їхніх сімей чи спадкоємцям.
Закон визначає, що накопичувальна пенсійна система базується на засадах накопичення в Накопичувальному фонді або у недержавних пенсійних фондах, інформує видання "Тиждень".
Накопичувальна система стосується людей, які підлягають загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та яким на дату запровадження перерахування страхових внесків до Накопичувального фонду виповнилося не більш як 35 років, та які сплачують внески, або внески сплачуються за них у накопичувальну систему пенсійного страхування.
Очікується, що до 2022 року відсоток відрахувань до накопичувального фонду повинен скласти близько семи.

пенсія, гроші, реформа, соціальне страхування, влада, закон

За темою:

  • Середній розмір пенсії в області за рік збільшився на 581 гривню
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.