ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 05.05


В Україні заборонили популярну вакцину

Через летальний випадок після введення вакцини пацієнту, в Україні заборонили популярну вакцину "Серум" інституту Індії ПВТ ЛТД.

Про це повідомляє Держслужба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Мова йде про вакцину для профілактики дифтерії, правця і кашлюку, адсорбовану, з цільноклітинним кашлюковим компонентом, виробництва «Серум» інститут Індії ПВТ ЛТД. Як зазначається у повідомленні Держлікслужби, випускається ця вакцина у вигляді суспензії для ін’єкцій по 10 доз (одна доза 0,5 мл), у флаконах №50 у пачці з картону. Реєстраційне посвідчення в Україні № UA/15334/01/01. Заборону застосували через летальний випадок після введення цієї вакцини серії 282P6016A пацієнту Тернопільської області.

Нині всім власникам аптек та медзакладів, де може зберігатися і продаватися ця вакцина, наказують негайно переглянути свої запаси. Якщо ця вакцина є в наявності – вилучити її і помістити в карантин. Про вилучення повідомити місцеве представництво Держлікслужби.

Служба також встановила тимчасову заборону та поновлення обігу на "Імовакс поліо", вакцину для профілактики поліомієліту виробника Санофі Пастер, Франція.

Це сталося через летальний випадок. Тимчасово заборонили реалізацію та застосування лікарського засобу "Ентеросгель" фірми ПрАТ "ЕОФ "КРЕОМА-ФАРМ", Україна через підвищений показник "pH".

Крім того, нещодавно під заборону потрапив розчин для ін'єкцій "Но-Х-ша", антибіотик "Ауроксон". А також заборонили низку препаратів, які виготовили на українському фармацевтичному підприємстві "Лекхім-Харків".

здоров'я, вакцини

За темою:

  • Минулого тижня від ковіду на Полтавщині померло четверо хворих
  • Полтавщина лідирує за кількістю хворих на COVID-19
  • У 39 громадах Полтавщини аптеки працюють із "Доступними ліками"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.