ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:15 16.01


В українських законах більше не вживатимуть термін "інвалід"

Президент Петро Порошенко підписав закон України № 2249-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" Про це повідомляє прес-центр адміністрації очільника держави.

Документ дозволяє продовжити роботу уряду щодо виключення із законодавства України та вжитку терміну "інвалід" і заміни його терміном "особа з інвалідністю". Законопроект вносить зміни до 37 законів України, в положеннях яких слова "інвалід", "дитина-інвалід" та "інвалід війни" замінено відповідно словами "особа з інвалідністю", "дитина з інвалідністю" та "особа з інвалідністю внаслідок війни".

Таким чином, Закон приводить норми діючого законодавства у відповідність до положень Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю. Крім того, запроваджуючи у вжиток термін "особа з інвалідністю", перш за все, акцент робиться на людині, а не на її інвалідності

- підсумували в АП.

Зазначимо, у грудні 2017 року Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект №2912 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо додаткових гарантій соціального захисту дітей-інвалідів".

Цей закон дозволяє батькам дітей-інвалідів відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації.

закон, термін "інвалід"

За темою:

  • Окружна виборча комісія на Полтавщині розпочала роботу з порушення. ВІДЕО
  • Поліція області зареєструвала понад 60 порушень виборчого законодавства
  • Понад 27 мільйонів гривень аліментів стягнули цьогоріч держвиконавці
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.