ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:20 14.09


В українському мотоболі з'явилася перша дівчина-гравець

В останньому матчі чемпіонату України з мотоболу 2017 року "Поділля" (Кам'янець-Подільський) - "Восход" (Вознесенськ) у складі господарів поля вперше зіграла 18-річна Діана Дмитришина.

В українському мотоболі унікальний випадок — в офіційному матчі чемпіонату країни на полі з'явилася перша дівчина-гравець.
Діана тричі на тиждень тренується з мотобольною командою у кам'янець-Подільському.

Я народилась і виросла на Кам’янеччині. У рідних Ластівцях усі знають мене як дуже активну дівчину. Ще у школі завжди грала у футбол, баскетбол, гандбол, доки однокласниці ходили на танці, співи чи гімнастику. Вступивши до Кам’янець-Подільського медичного училища, помітила, що у місті є багато можливостей розвивати свій потенціал у різних напрямках. До нас часто приходили представники спортивних установ та агітували відвідати тренування, а я ж обожнюю все нове і невідоме. Пам’ятаю, як до нашої групи посеред пари прийшов мій тепер уже тренер Павло Відлацький, показував величезний мотобольний м’яч, а ми здивовано розглядали його і не розуміли, як таким можна у щось грати - він же важкий! Ми з одногрупницями вирішили йти на перше тренування, але от на другому з’явилася тільки я. Це було моє перше знайомство з мотоциклом. У команді я вже давно "свій пацан", однак на тренування все одно йду на підборах, із манікюром і "мейкапом", потім у роздягальні перетворююся на мотоболістку у важелезному захисному екіпіруванні, масних плямах від байку і з ароматом бензину. Мотоцикл — це найважливіше у мотоболі, я вчилася правильно їздити і маневрувати протягом усього року. Лише півроку тому тренер дозволив мені працювати з м’ячем. Важливо подружитися зі своїм байком, концентрувати увагу на кожному русі. Мотоболом займаюся всього півтора роки

 — зазначила молода мотоболістка в розмові з кореспондентом видання Подолянин.

 

спорт, мотобол, жінка

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.