ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 25.04


В укритті полтавського дитсадочка замість біотуалету поставили відра

В укритті дошкільного закладу "Червона гвоздика" замість вбиральні адміністрація встановила пластикові відра, а замість перегородки — дерев'яний мольберт.

 

Після відповідної перевірки депутат Едуард Волков планує винести на комісію міської ради питання щодо ремонту укриття та встановлення біотуалету.

24 квітня полтавські депутати Едуард Волков та Тарас Бойко перевірили дитсадок №80 "Червона гвоздика". Перевірку ініціювали після скарг батьків. Депутат Волков повідомив, що в укритті дитсадка замість біотуалету встановили відро. "Туалет" спробували перекрити дерев'яним мольбертом: "В укритті навіть біотуалету немає. Тобто, стоїть ширма з мольберта, пластикові відра. Тобто, сто дітей йдуть в укриття, сидять і дивляться, як у когось голова стирчить з-під мольберта. Яка це психологічна травма для дитини може бути?".

Також батьки скаржилися депутатам на керівництво дитсадка. Зокрема, щоби вирити яму під туалет на випадок блекауту адміністрація закладу збирала по 50 гривень зі співробітників.

Депутат Волков планує винести на профільну депутатську комісію два питання. Перше — щодо невідповідності керівника займаній посаді. Друге — внести дитсадок у перелік ремонту укриттів та встановлення туалетів.

скандал, діти, влада, освіта, туалет

За темою:

  • Поліція затримала чоловіка за підозрою у замаху на умисне вбивство
  • Корупція: мерія Кременчука купувала лазні для військових у "своїх людей"
  • "Подумав, що фейк": голова Верховного Суду прокоментував рішення щодо ухилянта
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.