ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:30 15.03


В УМСА обрали найгарнішу студентку

Напередоднi введення карантину у Полтавському міському будинку культури відбувся конкурс краси – "Міс УМСА 2020". Захід був організований з благодійною метою зібрати кошти на лікування маленької Зоряни.

Як розповіли у виші, захід був організований студентським парламентом УМСА за підтримки відділу управління освітньо-виховною та гуманітарною роботою з молоддю під керівництвом проректора з науково-педагогічної та виховної роботи професора Валерія Похилька.

Традиційно конкурс був організований з благодійною метою зібрати кошти на лікування маленької Зоряни, яка з першого дня народження бореться за життя.

Цьогоріч учасниці особливо приголомшили своїми різнобічними талантами, розумом і красою. Вони дивували яскравими, запальними та зворушливими танцювальними номерами, оригінальним співом та чуттєвою грою на фортепіано. Красуні вражали і своїм розумом, вірно відповідаючи на всі запитання в інтелектуальному конкурсі.

Також дівчата демонстрували феєричні перевтілення та цікаві візитки, дефілювали в національних костюмах різних країн світу.


Дійство оцінювало вельмишановне журі під головуванням завідувача кафедри оториноларингології з офтальмологією професора Сергія Безшапочного, – йдеться у повідомленні.

 

Тож, перемогу в конкурсі та почесне звання «Міс УМСА-2020», корону та титул «Міс Артистичність» здобула Анастасія Гриженко, студентка 1 курсу медичного факультету №1. Титул «Перша віце-міс» та «Міс Чарівність» виборола Євгенія Невгод, «Друга Віце-Міс» та «Міс Грація» – Карина Ночна, «Міс Оригінальність» – Ангеліна Проць, «Міс Креативність» – Владислава Горбань, «Міс Харизматичність» – Тетяна Левчук. Приз глядацьких симпатій та шквал оплесків отримала Літімі Ая, студентка 2 курсу факультету підготовки іноземних студентів.

конкурс краси, УМСА, благодійність

За темою:

  • Музикантів запрошують на фестиваль-конкурс "Барви Полтави"
  • Полтавців запрошують взяти участь у міжнародному фотоконкурсі
  • Полтавці обрали кращий дитячий малюнок до Дня Вчителя
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.