ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:15 13.05


У Полтаві відбувся перший випускний слухачів третього віку

12 травня сертифікати про проходження базового курсу вручили понад 300 слухачам. Соціальний проект стартував у Полтаві у грудні минулого року на базі Полтавського університету економіки і торгівлі.

Університет третього віку носить таку назву через специфіку своєї аудиторії. Слухачам тут має бути не менше за 50. Метою такого проекту є створення середовища для спілкування, саморозвитку і самореалізації. Навчання проходило безкоштовно, інформує видання Трибуна.

Вперше планували набрати лише 100 осіб. Однак до університету звернулося набагато більше – 332 полтавці, яких сформували у 10 груп.

Слухачі мали змогу відвідувати як лекції, так практичні заняття: кінокейси, сторітелинг, планування власного (сімейного бюджету), безпека банківських послуг, користування Інтернетом і соціальними мережами та інші.

У перспективі в ПУЕТі планують продовжити таку практику. Уже у вересні розпочнеться навчання нових слухачів за базовим курсом. А ті, хто має сертифікат про його проходження, можуть потрапити на інші нові напрями.

 

освіта, університет, ПУЕТ, знання

За темою:

  • Новостворені ОТГ та міста не отримають дотацію на медицину та освіту
  • Олександр Лемешко очолив юридичний інститут НЮУ
  • Полтавців запрошують прийняти вдома волонтерів-іноземців
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.