ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:15 16.04


Валерій Головко в суді оскаржує Указ Порошенка про своє звільнення

Колишній голова Полтавської обласної держадміністрації Валерій Головко подав позов до Президента України Петра Порошенка і просить суд скасувати Указ глави держави про своє звільнення.

Вчора, 15 квітня, справу взяв до розгляду Касаційний адміністративний суд, який сформував колегію суддів із п’яти осіб. Про це повідомляє портал "Судова влада України".

Нагадаємо, що місяць тому, 15 березня 2019 року, Петро Порошенко звільнив Валерія Головка з посади голови Полтавської ОДА. Своє рішення він пояснив тим, що останнє слово у справі про підозру голові ОДА має поставити суд. Але при цьому мусять бути створені умови, щоби розслідування викликали суспільну довіру.

Детективи Національного антикорупційного бюро вважають, що керівники Полтавської облдержадміністрації вимагали від підприємців мільйонні відкати та хабарі у вигляді сотень тисяч доларів, елітних машин та коштовних гаджетів. За твердженням НАБУ, наявні матеріали справи свідчать про можливу причетність високопосадовців Полтавської ОДА до вимагання та отримання неправомірної вигоди, що попередньо кваліфіковано за ч. 4 ст. 368 КК України.

Валерій Головко очолив Полтавську ОДА 26 грудня 2014 року.

скандал, суд, влада, політика, Валерій Головко, хабарництво, НАБУ

За темою:

  • Колишня опозиція стала більшістю та вирішила зібрати сесію міськради
  • В області тимчасово заборонили збори і масові заходи
  • У Полтаві пред'явили позов до власників історичного будинку в центрі
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.